T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: Haber Arşivi  >>   Kaymakamlık Haber Arşivi

 MİLASLILAR MUHTEŞEM KONSER VE FENER ALAYI İLE COŞTU
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Milas Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen fener alayı ve konser büyük bir coşkuyla yapıldı.

Dün akşam saat 20.30 sularında Atapark’ta toplanan coşkulu kalabalık Milas Belediyesi tarafından dağıtılan ve üzerinde Atatürk’ün resmi olan bayraklarla şehir merkezinde fener alayını gerçekleştirdi.

Fener alayından büyük bir coşku ile dönen vatandaşlar yeniden Atapark’ta toplanırken, burada bekleyen vatandaşlarla birlikte coşkunun dozajı bir kat daha arttı. Oğuzhan Uğur’un sahneye çıkması ve ardı arkasına söylediği şarkılarla konser alanını dolduran vatandaşlar gönüllerince eğlenme şansını yakaladılar.

Oğuzhan Uğur, özellikle sahnede sempatik hareketleriyle beğeni toplarken, çocuklarla kurduğu diyaloglarda vatandaşları gülümsetti. Konser esnasında Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, sanatçı Oğuzhan Uğur’a bir teşekkür plaketi verdi. 

Bu içerik toplam 749.108 kez gösterildi, Site toplam 1.618.370 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 60 kişi geziyor.