Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında ve daire amirlerinin, kurum kuruluşların temsilcilerinin katılımıyla Çamköy Mahallesi’nde toplantı düzenlendi. Kaymakam Arslan, Çamköy mahalle halkının aktardığı sorunların çözümü için gerekli birimlere talimat verdi.
Her hafta bir mahalleye giderek vatandaşların sorunlarını dinleyen ve çözüm için girişimlerde bulunan Milas Kaymakamı Eren Arslan, beraberindeki daire amirleri ve STK temsilcileriyle birlikte Çamköy Mahallesi’nde toplantı düzenledi.
Çamköy İl ve Ortaokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katılan Kaymakam Arslan daha sonrasında mahalle kahvehanesinde toplantı düzenledi.
Düzenlenen toplantıya; Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Tarık Çubukcuoğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Sosyal Hizmetler Müdürü Mehmet Kızılca,  Tarım ve Orman Müdürü, Eşref Arslan, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Çamköy Muhtarı M.Emin Soydan ve yöre halkı katıldı.
Muhtar M.Emin Soydan’ın mahallenin genel durumu hakkında Kaymakam Arslan’ı bilgilendirmesiyle başlayan toplantı, Çamköylülerin sorunlarının dinlenmesiyle devam etti.
Toplantı programı Kaymakam Arslan’ın mahallede bulunan yaşlı vatandaşlar ile yaptığı sohbetin ardından son buldu.