Milas Kaymakamı Eren Arslan;Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Milas Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından uyuşturucu madde ve bağımlılıkla mücadele kapsamında ilçe genelinde farkındalık ve kamuoyu oluşturmak, gençleri spora yönlendirmek amacıyla ‘Hayatı Kazanan Ol’ sloganıyla gerçekleştirilen liseler arası basketbol turnuvasına katıldı.
Turnuvanın ardından gerçekleştirilen ödül törenine; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Garnizon Komutanı Albay Emel Demiryakan, Milas Cumhuriyet Başsavcısı Adem Efe, Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, Milas Sosyal Hizmet Müdürü Mehmet Kızılca, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü İlçe Koordinatörü Durmuş Tayfun Uslu, okul müdürleri, polis memurları, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Turnuvanın şampiyonlarının belirlenmesinin ardından Milas Kaymakamı Eren Arslan, yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Bizde büyük bir heyecanla turnuvayı izledik. Sporla yaşadığımız coşku ve spor ahlakı felsefesine uygun bir davranış sergilediniz. Sonuçta bir yarışmada derecelendirme yapılsa da ben hepinizin çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Bu turnuvanın neticesinde amaçladığımız, başarıya, ulaştığımızı düşünüyorum. Hepinizi tebrik ediyorum, katıldığınız için de çok teşekkür ediyorum.”
Kaymakam Arslan’ın konuşmasının ardından liseler arası basketbol turnuvasında dereceye giren okul takımlarına, protokol üyeleri tarafından ödülleri takdim edildi.
Turnuva, çekilen toplu hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.Kaynak:GünaydınMilas