Milas Kaymakamı Eren Arslan; Milas merkez başta olmak üzere, ilçeye bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallenin sorunlarını yerinde not alıp gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak halkla iççice çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kaymakam Eren Arslan’ın bu haftaki vatandaş buluşması Kemikler Mahallesi oldu.
  Kaymakam Arslan’ı mahalle girişinde Mahalle Muhtarı Kazım Bayindir, mahalle halkı ve kurum amir/müdürleri karşıladı.
Mahalle halkının dilek ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüme ulaşması yönünde kurum müdürleriyle beraber mahalleyi ziyaret eden Arslan’ı mahalle ziyaretinde; Milas İlçe Jandarma Komutanı Hayrettin Fidan, Milli Eğitim Müdür V. Coşkun Demir , İlçe Sağlık Müdürü M.Ergün Kırova, İlçe Müftüsü Ali Saim Doğru, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Eşref Arslan, Muski Sorumlusu Mevlüt Kara, Adm Müdürü Atilla Uzunoğulları, Milas Belediyesi Fen  İşleri Müdürlüğünden yetkili personel ve Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı eşlik etti.
Kaymakam Arslan Kemikler  mahallesinde yaptığı konuşmasında“Öncelikle misafirperverliğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu haftaki ziyaret adresimiz ise Kemikler mahallesi oldu. Değerli mahalle halkından yaşadıkları mahalle hakkında taleplerini dile getirmelerini istiyorum. Dile getirilen talepleriniz not alınıp gerekli kurumlarla yazışma yapılarak çözüme ulaşması için çalışmalar yapılacaktır ”dedi.
 
Kaymakam Arslan’ın konuşmasının arkasından mahalle muhtarı ve halkı, mahalleleri ile ilgili talep ve sıkıntılarını dile getirdi. Mahalle muhtarı Kazın Bayindir ve mahalle halkı; İzmir Karayolu Bölge  Müdürlüğünden oluru alınmış olan Kemikler Kavşağının düzenlenip akıllı Kavşağa dönmesi,Sağlık Ocağının aktif hale getirilmesi,ayrıca mahallelerindeki alt yapı ve servis hususundaki taleplerini  Kaymakam Arslan’a ilettiler. Mahalle halkının talep ve sıkıntılarının giderilmesi hususunda gerekli kamu kurum amir/müdürlerine talimat verdi.
 
Mahalle halkında sonra yapılandırma süreleri 27 Ağustos’a kadar uzatıldığını belirten Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı ”Tarım, Bağkur yapılandırması için çiftçilerimizin Ziraat Odasına uğrayarak fırsatı kaçırmamalarını belirtmek istiyorum” dedi.
 
Kaymakam Arslan daha sonra İstanbul Heybeliada’da 1983 yılında Şehit olan Osman Bilge’nin ailesini ziyaret ederek herhangi bir istek ve taleplerinin olmadığını sordu.Herhangi bir istek ve taleplerinin olması durumunda daima hazır olduklarını belirterek şehit evinden ayrıldı.