Milas Kaymakamı Eren Arslan; Milas merkez başta olmak üzere, ilçeye bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallenin sorunlarını yerinde not alıp gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak halkla iççice çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kaymakam Eren Arslan’ın bu haftaki vatandaş buluşması  Kırcağız Mahallesi oldu.
 Kaymakam Arslan’ı mahalle girişinde Kırcağız Mahalle Muhtarı Fikret Turgut ve mahalle halkı karşıladı.
Mahalle halkının dilek ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüme ulaşması yönünde kurum müdürleriyle beraber mahalleyi ziyaret eden Arslan’ı mahalle ziyaretinde; Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas İlçe Jandarma Komutan Vekili S. Bahadır İyilikçi, Milas İlçe Sağlık Müdürü M. Ergün Kırova, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde  Ali Parlu,Yücel Bencik, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Adm  sorumlusu Serkan Öztürk  eşlik etti.
Kaymakam Arslan; Kırcağız Mahalle halkından yaşadıkları mahalle hakkında sorun ve sıkıntılarını dile getirmelerini istedi. Mahalle halkı ise özellikle kanalizasyon, alt yapı yersizliği ve mahalle aralarındaki yolların darlığından duyduğu rahatsızlıkları dile getirdi. Kaymakam Arslan ise bu hususta notunu alarak gerekli kurumlara sıkıntılarının iletileceğini ve birebir takipçisi olacağını söyledi. Ayrıca mahalle ziyaretine katılan Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı ise köy halkından Akgedik ve Geyik Barajından gelen sulama suyunun yağış yetersizliğinden dolayı idareli kullanılmasını istedi.
Mahalle ziyareti sonrasında mahalle de yaşayan yaşlı ve rahatsız vatandaşları ziyaret eden Kaymakam Arslan ihtiyaçlarını yerinde dinledi ve ihtiyaçların giderilmesi hususunda çalışma başlatılması için Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran’a talimat verdi. Ayrıca Şırnak İdil’de teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen Tunay Oluk Baş’ın ailesini de ziyaret eden Kaymakam Arslan tekrardan şehidin ailesine başsağlığı diledi.