Milas Kaymakamı Eren Arslan; Milas merkez başta olmak üzere, ilçeye bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallenin sorunlarını yerinde not alıp gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak halkla iççice çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kaymakam Eren Arslan’ın bu haftaki vatandaş buluşması Çınarlı Mahallesi oldu.
 Kaymakam Arslan’ı mahalle girişinde Mahalle Muhtarı Yüksel Akça ve mahalle halkı ve kurum amir/müdürleri karşıladı.
Mahalle halkının dilek ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüme ulaşması yönünde kurum müdürleriyle beraber mahalleyi ziyaret eden Arslan’ı mahalle ziyaretinde;  Milas İlçe Jandarma Komutanı  Binbaşı Hayrettin Fidan, Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Sağlık Müdürü Mustafa Ergün Kırova, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Muski Sorumlu Şef Çetin Korkut, Telekom Müdürü Birol Acar ve Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı eşlik etti.
 
Kaymakam Arslan Çınarlı mahallesinde yaptığı konuşmasında “Öncelikle misafirperverliğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu haftaki ziyaret adresimiz ise Çınarlı mahallesi oldu. Değerli mahalle halkından yaşadıkları mahalle hakkında taleplerini dile getirmelerini istiyorum. Dile getirilen talepleriniz not alınıp gerekli kurumlarla yazışma yapılarak çözüme ulaşması için çalışmalar yapılacaktır ”dedi. Ziyaret daha sonra Kaymakam Arslan’ın mahalle halkıyla samimi sohbetinden sonra son buldu.